Movies
Ratings
351
The Truman ShowRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
John QRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Song for MarionRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0