Movies
Ratings
150
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5