Titles you rated
Likeable or NotRated ★ 3.5- Future BoyRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0- Bomi's RoomRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0