Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0