Movies
Ratings
40
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5