Titles you rated
- BlackRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
The White PlanetRated ★ 2.5
Dog Day AfternoonRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Grand PianoRated ★ 3.5
PhilomenaRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5