Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0