Movies
Ratings
589
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Riders of JusticeRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0