Titles you rated
FuryRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0