Titles you rated
Princess AuroraRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5