Titles you rated
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5