Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5