Movies
Ratings
501
HannaRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.5
Eye For An EyeRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5