Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5