Titles you rated
- 어른 김장하Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5- The Genius Paik 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
When the Weather is FineRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.5