Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Like a Dragon: YakuzaRated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 0.5
The BequeathedRated ★ 3.0