Titles you rated
Final DestinationRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Sew TornRated ★ 1.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0