Series
Ratings
53- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0