Movies
Ratings
841
HereditaryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0