Series
Ratings
12
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5