Movies
Ratings
32
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0