Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5