Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
AgencyRated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 2.5
TomorrowRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5