Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0