Movies
Ratings
101
Back to the FutureRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5