Movies
Ratings
509
Past LivesRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5