Titles you rated
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0