Series
Ratings
53
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0