Movies
Ratings
379
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0