Movies
Ratings
20
Toy StoryRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
MissingRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 1.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5