Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 1.0
BargainRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 2.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.0
RomaRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 4.5
1917Rated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
The KingRated ★ 1.0