Series
Ratings
296- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- Severance Season 1Rated ★ 2.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- Skip and LoaferRated ★ 2.0
- HorimiyaRated ★ 1.0
- My Liberation DiaryRated ★ 3.0
- 86Rated ★ 2.0
- House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
- Mr. SunshineRated ★ 3.0
- Oshi no KoRated ★ 2.5
- To Your EternityRated ★ 3.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
- How Do You Play?Rated ★ 2.0
- Infinite ChallengeRated ★ 3.5
- Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.0
- Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
- The GentlemenRated ★ 4.0
- ShōgunRated ★ 4.5