Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.5