Titles you rated
RevenantRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
May Food Bless YouRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0