Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5