Movies
Ratings
806
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
LucaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 2.0
Godzilla VS. KongRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 2.5
The YinYang MasterRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.0
True Memoirs of an International AssassinRated ★ 2.5