Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 1.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0