Movies
Ratings
372
Secret SunshineRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 4.5
Intimate EnemiesRated ★ 1.0
Tangled Ever AfterRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5