Series
Ratings
68
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0