Movies
Ratings
414
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
Fist of the North Star: Legend of Raoh - Chapter of Death in LoveRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0