Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5