Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0