Movies
Ratings
277
Little FockersRated ★ 3.0
Rabbit HoleRated ★ 2.5
The FrightenersRated ★ 3.5
My SonRated ★ 5.0
The CollectorRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0
JakartaRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 4.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
The IsleRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
MunichRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 2.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.5
Mr. HongRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5