Movies
Ratings
29
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0