Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Lost CityRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0