Movies
Ratings
948
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Cat PeopleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Super 8Rated ★ 4.0
AmbulanceRated ★ 3.5