Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0