Titles you rated
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0