Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5