Movies
Ratings
364
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0